The one person I always change my plans for.

13. may 2014 at 22:13 | Angelique. |  articles

Nevím, jestli jste to někdy zažili. Ten pocit, že máte někoho, koho znáte jako své boty, někoho, o kom víte, že vás nezklame a že je vaší spřízněnou duší. Je tu pro vás, kdykoliv ho potřebujete a vy jste tu pro něj, kdykoliv vás potřebuje on. Protože já takového člověka mám. Ten člověk je na výřezu fotky nahoře a jeho jméno říkat nebudu. Krycí jméno W.
Moje nejlepší kamarádka.
Holka, se kterou jsem celý život.
Zažila jsem s ní úplně všechno. Každý krok. Nic z toho bych nikdy nevyměnila. Za nic na světě. Nikdy. Nikdy nikdy nikdy. Je to někdo, s kým se chci znát do konce svýho života (který snad bude poměrně dlouhý :D) a mám pocit, že se znát zkrátka budeme. Best friends forever. Možná je to otřepaná fráze, ale proč by to tak nemohlo být? Moje mamka má taky kamarádku ze základky, každý týden si telefonují a pořád se výdají. Moje spřízněná duše W. je někdo, koho nikdy nechci ztratit a věřím, že ani neztratím. Známe se prakticky od narození. Vnímáme se tak od dvou let. Chodily jsme spolu do školky, bydlely jsme pár metrů od sebe. Prošli jsme spolu základkou. Obě nás vzaly na stejný gympl. Strávily jsme spolu osm let na gymplu v první lavici u dveří. Ačkoliv jeden rok hrozilo, že nám ji někdo vyfoukne :D Lidé se mi snaží namluvit, že jak se rozdělíme, tak se postupně budeme odcizovat, ale mám pocit, že náš vztah je po rozdělení na odlišné vysoké školy ještě pevnější, než kdy dřív. To bohužel nemůžu říct od všech přátelstvích, která mám. Přátelství je křehké. Je snadné ho rozbít. Ne však to naše. Máme plány do budoucna. Prakticky není den, kdy bych jí nenapsala alespoň jednu zprávu... a pořád mám potřebu jí říkat všechno, co mě zrovna napadne. To mě nikdy nepřejde.
Je to někdo, pro koho vždycky změním své plány, ať už jsou jakékoliv. Protože pro koho už to má člověk dělat, když ne pro nejlepšího člověka na celým širým světě?
Vím, že se vykecávám a vlastně ani nečekám, že by na to někdo reagoval, ale nějak jsem měla potřebu se z toho vypsat. Napsat, jak hrozně vděčná jsem, že W. mám a jak moc pro mě tahle osůbka znamená. Miluju jí. Je to tak.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Márč Márč | Web | 15. may 2014 at 21:07 | React

5.kolo je tu :) http://oh-no.blog.cz/1405/competition-epic-song-5-kolo

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama