Hodnocení ChippedCup od Desirée Lydon

20. july 2014 at 13:29 | Angelique. |  articles
Už jsem se k tomu dokopávala nějakou chvíli, ale nějak nebyl čas, pak jsem byla pryč, atd. atd. Každopádně, Desirée mi na požádání napsala zhodnocení mého blogu, říkala jsem si, že by bylo fajn se zapsat a zjistit, co si o mém blogu myslí i jiní blogaři. A to nejen Desirée, ale i podle komentářů pod tím hodnocením, které mě vesměs hrozně moc potěšily :) Celkově jsem dopadla vážně hodně dobře, akorát u aktivity - logicky, znám se, čekala jsem to :D - jsem přišla o 2 body. A to jsem si i říkala, že se divím, že jenom o 2 :D Takže Desirée hrozně moc děkuju, její hodnocení mě strašně moc potěšilo, jsem jí hrozně vděčná, že mi tohle hodnocení napsala a že si myslí, co si myslí :) jsem z toho nadšená :) Děkuj ještě jednou hrozně moc :)

Design:
Líbí se mi. Je tu vidět, čeho jsi fanouškem, což mi přijde skvělé. I když je na designu víc motivů, není, díkybohu, přeplácaný. Tmavě modré pozadí je podle mně dobrá volba, protože nijak neruší. Celkově působí design moc pěkně :)
10/10
Menu:
Myslím, že menu je tak akorát dlouhé, přehledné a mně v něm nic nechybí :)
10/10
Články:
Tvoje články jsou většinou deníčkovského typu, což mně baví. Líbí se mi tvoje blogová výzva, ovšem už dělám jinou, takže třeba jindy :D Je zajímavé, že článek přepíšeš i do angličtiny. Původně jsem chtěla dělat taky něco takového, bohužel zas tak dobrá v angličtině nejsem. Musím ještě říct, že animace jsou skvělým doplnění článků a hlavně bývají trefné.
10/10
Aktivita:
Teď jsi aktivnější než před pár měsíci, což chápu - maturity, stresy a tak dále. Tady už musím bohužel něco ubrat.
3/5
Body:
33/35
Známka:

1

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama