Další postřehy ze života studenta Fildy.

25. june 2015 at 17:59 | Angelique. |  diary

Zjistila jsem, že Filozofická fakulta, aneb Filda, jak všichni řákáme, je občas vážně hodně vtipná. Tenhle rok byl šťastnější, než minulý rok. Na Fildě jsem poznala bandu naprosto skvělejch v pohodě lidí, se kterýma mám hodně společného. Zároveň ale tak trochu ztrácím vůli vůbec tuhle školu studovat, protože si uvědomuji zbytečnost toho titulu, který možná získám. Přesto možná dojde na to, že dostuduji a budu šťastná i nadále, ale aktuálně nevím, jestli tomu moc nevím. Jsem v neustálém stresu. Mám problémy s rozhodnutími, která musím neustále dělat a jedno velké mě čeká udělat tyhle prázdniny. A bojím se toho, ne, že ne. Respektive trochu doufám, že mě čeká, ale zároveň je možné, že mě nečeká vůbec. Což by bylo fajn, ale nejspíš mě čeká.

Psala jsem vám o tom, jak mě učitelé naštvali. Nýní musím svou výpověď trochu poupravit.
Učila jsem se i v noci a pak ve středu ráno. Měla jsem domluveno, že půjdu s pár kamarády na oběd, takže jsem si vzala učení s sebou a zamířila na oběd s tím, že je pak opustím a půjdu se domů znovu učit. Kolem půl čtvrté mi přišla smska od spolužačky, že se žádná zkouška vůbec nekoná. Že ji přesunul zpět na září :D :D :D Že vůbec neví, jak se to stalo a že to byla chyba. Takže ta zkouška dneska vůbec nebyla a já sice ztratila pár hodin učením něčeho, co jsem se učit nepotřebovala, ale stejně jsem ráda, že ta zkouška nebyla :D Takže jsem zůstala v čajce, dokud jsme neodcházeli všichni a bylo to fajn :) Pak jsem přišla domů, byla u nás teta, co vlastně není moje teta, ale já jí nazývám tetou, aby to bylo jednodušší, takže jsme se najedli, pokecali... a pak jsem se konečně dostala na e-mail. A začalo další peklo :D Mě to teda už akorát rozesmálo, já z toho vážně, vážně nemohla :D :D :D

No. Jak bych to tak... :D Já jsem ani neplánovala na tu zkoušku jít, ale včera od 12:00 se konala jedna zkouška. Na kterou se profesor nedostavil. A přibližně v 17:00 přišel e-mail s oznámením, že se zkouška nekoná kvůli nemoci. Ehm. Okej, trochu s křížkem po funuse, ale co se dá dělat :D No... jenže... kromě toho, že psal, že se zkouška nekoná, i když už to každej zjistil, kdo tam přišel :D tak napsal, že máme čas do 18:00, abychom odevzdali esej, kdo se chce zůčastnit tohoto termínu. Jenomže... on tam psal o tom, že si máme vybrat dvě hodiny mezi 10:00 a 18:00 a napsat to a poslat mu to a moc jsem to nepochopila, do 18:00. Jenže ten mail všem přišel až v 17:00 :D Takže buď si myslel, když to posílal, že je teprve 23.6. včera a ne 24., nebo se to někde seklo v systému. Každopádně já jsem si to přečetla v osm večer :D A po tý eskapádě se zářijovou zkouškou, jsem už vážně chytla záchvat smíchu :D Kromě toho ještě musím na studijní oddělení. Protože máme v systému dvě jógy. A já si omylem napsala tu špatnou, samozřejmě, protože jsem si té druhé vůbec nevšimla :D To je prostě smrt tohle, já se z toho zblázním :D A do toho mám v úterý nejtěžší zkoušku roku... zjistila jsem, že se mi zvýšily hodnoty u doktora, musím 30. do práce a 1.7. hned odjíždím do Holandska, kam budu půlku cesty řídit. Hell Yeah. Hlavně žádný nervy.

Peace & Love.
- Angelique.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama